Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Ciekawi Cię oferta producenta mebli biurowych w Poznaniu? Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.

Wiele lat temu odrzucono już przeświadczenie, że jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. Dzisiaj projektując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, by meble które w nim umieścimy wyróżniały się również ergonomią i przyjemnym dla oka wyglądem. Meble spełniające wszelkie powyższe warunki można znaleźć w portfolio poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. tworzy najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Cechy nowoczesnych mebli biurowych

Co wyróżnia nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby osoby, która ich używa. Pomagają one w świetnej organizacji zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Równolegle cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat także przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Ten poziom solidności mebli możliwy jest wyłącznie przy utrzymaniu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w użyciu stosownych surowców, choć równie ważną rolę ma tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż piękna z funkcjonalnością. W końcu mebel stanowiący najważniejszą część komfortowej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, lecz nie może w tym samym czasie zaburzać estetyki otoczenia. W biurze przebywa się przez 8 godzin dziennie, a im swobodniej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest w zasadzie wizytówką firmy, która niemało może o niej zakomunikować przyszłemu kontrahentowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o kooperacji.

Co ma w swoim portfolio poznański producent mebli biurowych?

Spółka BALMA z Poznania w swoim portfolio mebli ma właściwie wszystko co niezbędne do aranżacji biura. Oprócz standardowego wyposażenia jak szafy, biurka i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych kupić można też ścianki i parawany pozwalające dzielić przestrzeń pracy na indywidualne obszary, hokery lub taborety z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, a nawet kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Istotną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik ekspresowo może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie zredukować ryzyko dokuczliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Lokalizacja:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]