Designerskie meble tworzone z pasją popartą doświadczeniem

Kup meble personalizowane.

Mieszkania i to jak je urządzamy, potrafi sporo zakomunikować o naszej osobowości, ulubionej stylistyce, a także o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu z nas nie podoba się już asortyment wszędobylskich meblarskich sieciówek, w których można kupić meble, sporządzane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, identyczne dla klientów z Polski, jak i z Europy. W związku z tym wypatrujemy mebli, które nie tylko będą bardzo funkcjonalne, ale także będą uzewnętrzniać nasz indywidualizm. Taka jest właśnie oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Marka Swallow’s Tail Furniture – producent mebli rzemieślniczych

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od blisko dekady i jej sercem jest dwoje wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim praktyką zawodową. Jednakże niepowtarzalne meble produkowane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy pokaźnego teamu, składającego się z rzemieślników, technologów i konstruktorów. Firma Swallow’s Tail z niezwykłą drobiazgowością podejmuje się procesu wytwarzania nowych serii produktów, poświęcając poszczególnym stadiom – od początkowego pomysłu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór drewna najwyższej jakości – sto procent zaangażowania. To niezwykłe dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych produktów powoduje, iż meble studia STF wyróżniają się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że meble studia STF uhonorowano niemałą ilością wyróżnień z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (między innymi w Kolonii, w Warszawie czy w Paryżu).

Designerskie meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je znaleźć?

Każdy mebel Swallow’s Tail Furniture, w tym również meble dla dzieci, można zamówić wprost ze strony internetowej marki. Nie licząc praktycznych biurek, stolików kawowych i stołów do kuchni, ten producent mebli rzemieślniczych ma w swojej ofercie też krzesła, komody oraz ławki, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi tealighty oraz ramy luster). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Minimalistyczne meble studia STF można zamówić też w salonach meblowych na terenie całego kraju (przykładowo w Warszawie, w Szczecinie czy we Wrocławiu) oraz w Europie (m.in. w Niemczech czy w Irlandii).

Lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]