Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Uzyskaj pomoc psychologa UK.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, ale ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje szereg utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Przebywanie na Wyspach i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym kraju, rodzą cały szereg komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno bać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie wizyty będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339