Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Sprawdź lotnisko Kraków parking długoterminowy na https://pandaparking.pl.

Wybierasz się na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – szybko i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]