Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Zdjęcia panoramiczne w Google. Kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie otrzymasz na tej stronie.

Panoramy sferyczne to niezmiernie atrakcyjna i nowoczesna metoda przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy przedsiębiorstw. Zazwyczaj widzimy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale również napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia daje wrażenie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie lokalu, nieruchomości lub budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie manipulacja nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonała metoda na popularyzację własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania wnętrza hostelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej interesująca i pomaga dokładnie zapoznać się z oglądanym miejscem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego ufność w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy czy też nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do przygotowania panoram sferycznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie panoramy sferycznej, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów biznesowych rekomenduje się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]