Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Parking strzeżony lotnisko Balice. Uzyskaj więcej wiadomości.

Główne zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał niebywałą popularność, to wygoda, szybkość oraz sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – leć bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Poza tym klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]