Serwis Apple – komu zlecić wymianę baterii lub szybki w iPhone?

Dowiedz się, kto oferuje wymianę szybki iPhone XS. Kliknij w to miejsce.

Smartfony, tablety i laptopy są współcześnie integralnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, tym samym nabywając te akcesoria najczęściej wybieramy te godne zaufania. Taką sławą szczycą się od dekad produkty firmy Apple, które pomimo dość znacznej ceny w zestawieniu z urządzeniami konkurencyjnych firm, z roku na rok zyskują sobie miliony nowych nabywców. Lecz nawet telefon najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu albo stracić swoje właściwości w wyniku niewłaściwego używania. Ale nie świadczy to o tym, że z miejsca należy zamienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i drobnych elementów – co zlecisz Serwisowi Apple Warszawa?

Kto miał produkty Apple wie z pierwszej ręki, iż te urządzenia działają bez szwanku przez lata, ale nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które powstają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa codziennie przyjmuje zlecenia na wymianę szybki przedniej i tylnej, zbitych w wyniku upadku telefonu z dużej wysokości, wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności czy wymianę innych małych podzespołów jak niedziałający mikrofon lub popsute gniazdo ładowarki. Nasi specjaliści niosą pomoc też w razie zalania iPhone’a czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis Apple Warszawa – powierz telefon ekspertom z wieloletnim doświadczeniem

Póki iPhone jest na gwarancji wiele napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Trudności zaczynają się po zakończeniu gwarancji, dlatego że likwidacja nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, na które nie wszystkich stać. Szczęśliwie na obszarze naszego kraju, zwłaszcza w sporych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią zrealizować naprawę telefonów tej marki zarówno nowej, jak i starej generacji, dostępnych na rynku w okresie zeszłego dziesięciolecia, a więc: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XS MAX i XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max oraz iPhone SE 2020.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości dostarczyć telefonu do punktu samemu, poszukaj specjalistów, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów dostarczanych kurierem. Takim miejscem jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555