lokal na imprezę kraków

Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne czy grille dla pracowników i ich bliskich, celem których uformowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, by uczcić otrzymane nagrody branżowe, jak również przeróżne konferencje, kursy oraz gale dla kontrahentów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

Jeśli nie posiadamy w budynku firmy odpowiednich pomieszczeń, w których uda się zorganizować galę, należy sprawdzić oferty najmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do rangi organizowanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla wspólników marki, w czasie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłej sali. Wskazane jest w takich przypadkach wyprawić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje ważność wydarzenia. Natomiast jeżeli na event zaproszone będą osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering kompetentnej firmie

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczone miejsce wyśmienitych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie gościom nieskazitelnej obsługi. Powinno się więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w elegancki sposób oraz zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i imponujące wizualnie dania.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]