Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Dowiedz się, kto oferuje pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszperania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, że każda firma pragnie teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi tylko na określonym obszarze bądź wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla niewielkich przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, np. “restauracja gruzińska kraków”, “sklep obuwniczy kraków” lub “hydraulik kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron internetowych i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. Przez ten okres do głębi rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, link building oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]