Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty przyjęć w Krakowie!

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również chrzciny, zabawy z okazji ukończenia pełnoletności oraz komunie. Kiedy lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Jak wybierać salę na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. przyjęcie urodzinowe czy osiemnastka, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości mogą stanowić młodsze dzieci, m.in. ceremonie chrztu czy komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy oferowane gościom też powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w stylowych salach lub w plenerze

Wyszukanie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskiej atmosferze urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty i – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do 130 osób. A gdy zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i przystrojenia stołów, przez przygotowania dań, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]