Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Sala ślubna - na tej stronie sprawdzisz pełną ofertę.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych oraz ich goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki trzeba uwzględnić?

Wybierając salę na wesele narzeczeni musi rozważyć parę ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych gości, aby mieć pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, czyli znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja stołów i wybranie menu. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac ma cztery sale zdolne pomieścić ponad setkę gości. Imprezę można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej niż 30 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]