Profesjonalne czyszczenie grobów

W tym miejscu sprawdzisz, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie należy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, iż stawki zależne są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]