Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Poznaj więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub śluby, od dawna przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie ułożyć jadłospisu, a później naszykować i podać posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – zamów catering na wesele

Urządzanie wesela to wielki stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na dobór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych podczas zabawy, a co istotne – przygotowanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, by stoliki były wspaniale ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy były wyborne i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy w profesjonalny sposób donosiła gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych managerów, szefów kuchni i kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesela – menu dobrane do stylistyki przyjęcia

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla uczestników, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożony wstępnie spis oferowanych dań głównych, deserów i napojów dopasowanych do konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź pozyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc sam ułożyć menu z zaproponowanych dań. Wypada jednak zaakcentować, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i często na życzenie kontrahenta są gotowe przyrządzić indywidualne zestawy potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]