Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - zapoznaj się z najnowszą ofertą.

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]