Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Jeżeli interesuje Cię dobra oferta opieki nad stroną www, skieruj się na wpmagus.pl.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez przeszkód można opanować zasady posługiwania się nim, a przy tym jest dość szybki, korzysta się z niego obecnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być źródłem nieprzyjemnych sytuacji, zatem ważną i konieczną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu warto polecić aktualizację WordPressa ekspertowi?

Utrzymanie strony na obowiązującej edycji WordPressa jest z pewnością istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednak firmy po postawieniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na infekcję przez wirusy lub ataki cyberprzestępców. W dodatku, mimo iż WordPress jest całkiem prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi trudnościami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też ważne jest, aby czynność tę realizowała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, powinno się powierzyć aktualizację WordPressa niezależnemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną internetową?

Usługa opieki nad stroną www to oferta adresowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i małych firm, którzy troszczą się o skuteczne oraz nieprzerwane działanie ich strony firmowej, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się likwidowanie skutków ataków hakerskich, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są również różnego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]