Jakie działania można zlecić agencji marketingowej?

Na https://k-myk.pl dowiesz się więcej o usługach świadczonych przez agencję marketingową Kraków.

Gdy posiada się firmę, bez względu na to czy jest się właścicielem sklepu, usługodawcą czy wytwórcą, działania marketingowe winny stanowić istotny element budowania rozpoznawalności marki. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje stać na organizację i utrzymanie własnych wydziałów ds. marketingu, natomiast niewielkie firmy, które rzadko decydują się na akcje promocyjne, na ogół poszukują wsparcia u agencji marketingowych.

W jakich działaniach pomoże Ci agencja reklamowa?

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych osób z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem kwalifikacji pomocnych w marketingu. Dzięki współpracy z ekspertami doskonale orientującymi się zarówno w sferze kampanii marketingowych w sieci (kanały social media, klipy i animacje viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki użytkowej (także DTP), agencja reklamowa zapewnia klientom kompleksową obsługę. Młode firmy mogą zlecić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i wzorami akcydensów (wizytówki, koperty oraz papier firmowy), a te które dysponują już własnym logo mają pewność, iż będzie ono odpowiednio zastosowane w trakcie projektowania materiałów promocyjnych – billboardów, ulotek, plakatów czy stoisk targowych. Agencja marketingowa napisze także atrakcyjne, unikalne artykuły na stronę internetową firmy, a także opracuje strategię komunikacji z odbiorcami poprzez popularne media społecznościowe, jak Twitter, Instagram lub Facebook.

Do kogo kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są przede wszystkim do firm, które nie dysponują własnym działem promocji. Nie oznacza to jednak, że to wyłączny model kooperacji. Działanie agencji w wielu przypadkach polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w przedsiębiorstwie działowi ds. reklamy i marketingu. Przykładowo, jeśli nie ma on wprawy w organizacji sympozjów, targów czy spotkań z klientami wymagających na ogół drobiazgowego planowania, takie zadania można zlecić agencji reklamowej. Może ona także posłużyć za narzędzie wspierające budowę niezawodnej i zgranej grupy pracowników – wystarczy zlecić jej opracowanie planu kursów czy też zaplanowanie wyjazdu integracyjnego. Na rynku działają tysiące agencji reklamowych, trzeba jednakże nawiązywać współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do jak największego grona kompetentnych profesjonalistów. Pozwala to na przekazanie wszelkich działań reklamowych jednej agencji, a co za tym idzie – większą kontrolę nad wizerunkiem marki oraz integralnością kampanii.

Lokalizacja:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]