catering okolicznościowy

Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz celebrować go wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też poczęstować ich pysznymi trunkami i daniami. Możesz próbować naszykować je samodzielnie, lecz przy większej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie zamknąć się w kuchni albo udawać kelnera. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest już obligatoryjne

Kiedy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli od razu o cateringu weselnym albo spotkaniach firmowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy naprawdę ogromnej liczbie biesiadników rozważała ona możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. Tym bardziej, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a często nawet tych większych, o ile nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy wygodniej będzie urządzić event we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce smaczne posiłki.

Menu dopasowane do wizji klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą na dowolne rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez problemu zaplanują dania harmonizujące z formą imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę półmetków, studniówek i komersów. Poszukując firmy oferującej tę usługę warto wybrać taką, która będzie w stanie dopasować menu do wizji i portfela klienta oraz kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. oferując pomoc w rozstawieniu i przystrojeniu stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]