Catering świąteczny – sprawdź, dlaczego warto go zamówić?

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu świątecznym w Krakowie? Skieruj się na https://tinyurl.com/yf4yndpb.

Koniec grudnia to czas, który spędza się na ogół z bliskimi, ale spotkania świąteczne odbywają się także w firmach. Nierzadko załoga firmy organizuje je swoimi siłami, osobiście przygotowując bożonarodzeniowe dania, lecz w sporych zakładach pracy ten sposób działania się nie sprawdza. By więc ułatwić sobie zadanie organizacji firmowych śniadań bożonarodzeniowych, na dziesiątki osób, jak i tych w niewielkim gronie, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Catering świąteczny – co powinno się postawić na wigilijny stół?

Rzecz jasna, na bożonarodzeniowym stole muszą stać tradycyjne świąteczne dania. To głównie ryby, np. chrupiący filet z karpia bądź łososia oraz zupy – obligatoryjnie żurek i barszcz czerwony, ewentualnie również zupa rybna. Nie powinno zabraknąć też uszek z grzybami i kapustą, które najczęściej serwowane są wraz z wymienionym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby kompletna bez zimnych zakąsek, m.in. bez sałatki warzywnej bądź śledzia po kaszubsku. Powinno się także zadbać o pyszny akcent na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy polecamy makowiec, kutię z miodem albo lekki sernik.

Catering świąteczny w firmie – omów menu z zatrudnionymi

Organizację Bożego Narodzenia w firmie należy zacząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Musisz uzgodnić datę wydarzenia oraz porównać go z planem urlopów zespołu. Umożliwia to ścisłe oszacowanie prawdopodobnej liczby uczestników uroczystości, a w rezultacie pomoże zamówić optymalną ilość porcji. Zalecamy omówić z pracownikami menu i wespół złożyć zamówienie na te propozycje z oferty firmy cateringowej, które wszystkim odpowiadają. Istotne jest też to, żeby mieć wiedzę czy któryś z zatrudnionych ma alergię, np. na orzechy, które znajdują się w deserach, lub są w załodze firmy osoby, które nie spożywają produktów pochodzenia zwierzęcego. Dla takich osób trzeba zamówić potrawy odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe oferujące potrawy świąteczne zbierają zamówienia przez większość grudnia, ale nie należy odkładać tego na ostatnią chwilę.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]