catering firmowy, przerwy kawowe

Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Ważne negocjacje biznesowe, sympozjum albo szkolenie – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się wiele osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik prelekcji, między którymi wyznaczone są maksymalnie dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie dużego posiłku w pobliskiej restauracji. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie dłoni i koszuli. Usługa cateringu firmowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niezmiernie potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie problemów roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i innymi napojami, który stoi na stołówkach firm, nie ma szans sprostać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, gryząc samodzielnie zrobione czy też kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie partycypantów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]