Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Atrakcje turystyczne w Małopolsce. Więcej na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Chociaż Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, stąd zdarza się, że ciężko znaleźć coś dla siebie w potopie wiadomości o godnych zobaczenia atrakcjach i planowanych eventach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce – odwiedź stronę opracowaną specjalnie dla turystów

Aby pokazać potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstała stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o znanych i nieznanych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o wystawach i wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Podróżnicy organizujący przyjazd do Małopolski już na stronie głównej spostrzegą mapkę, na której szybko wyszukają Centra Informacji Turystycznej, hotele, pensjonaty i kempingi, jak również zabytki i muzea położone w różnych punktach Małopolski. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Dodatkowo dla osób, które z najrozmaitszych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące m.in. zamek na Wawelu, piękno regionalnego folkloru oraz trasy rowerowe.

Witryna o atrakcjach Małopolski z myślą o zagranicznych odwiedzających

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina również o zagranicznych turystach, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz mniejszych tatrzańskich miejscowości. Wiadomości zawarte na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale też w m.in w języku rosyjskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim. Turyści z zagranicy znajdą tu wykaz ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby na obszarze Małopolski. Niesłychanie wartościowa dla cudzoziemców może być także podstrona Rozmówki, na której poznają popularne słówka i sformułowania, które pomogą im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas pobytu naszym kraju.

Lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego