Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Pełna oferta gór zimą dla początkujących znajduje się tutaj.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Planujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację pragnień i sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]