Usługi dla ekip budowlanych – wypożyczalnia szalunków

Wypożyczalnia szalunków - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, jednak łatwo zaobserwować także wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety ze względu na wysokie ceny nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Jeśli będą potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, warto sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić także o komforcie, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować duże wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Najlepiej wybrać usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się też obsługa kontrahenta – w sytuacji, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei wejść do sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnego przedsiębiorstwa piszą poprzedni klienci.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]