Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Potrzebujesz blachy na rąbek stojący? Wejdź na http://bit.ly/2SQNFRA.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący perfekcyjnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono sympatyków. Wytrzymałą i pięknie wyglądającą blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są transportowane na plac budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe wspaniale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym lub minimalistycznym), a jednocześnie jest mocne oraz odporne na korozję.

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem użytej technologii i odporności. Panele te są produkowane z grubej blachy i wykończone specjalną warstwą gwarantująca osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. opady oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dopasowanie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają także zredukować wydatki związane z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od producenta.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08