Wszyscy noszą celebrytki

Szukasz celebrytki? Sprawdź www.bizutik.pl.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, serduszko, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i niepokorności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]