Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Chcesz zamówić derki dla koni? Skieruj się tu.

Derka specjalne przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również ochrony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś kupić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]