Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu kupisz słoje z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania oranżad, lemoniad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]