drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, iż jej fachowcy gwarantują klientom wysoką jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale także ich trwałość, uzyskane za pomocą zastosowania w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech wartości: pełnej wygody użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, wysokiej jakości, a także satysfakcji użytkownika.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to znakomity wybór dla konsumentów, którzy szukają niecodziennych, ale wytrzymałych i całkowicie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – wydajnie zabezpieczają przed hałasem z zewnątrz i stanowią znakomitą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko dopełnia ich niestereotypowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem produkowane są tylko z materiałów wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się także w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, co da pewność, iż założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych złożonych na podstawie ich indywidualnego szkicu, idealnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich szerokości.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]