Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Renault części. Uzyskaj więcej informacji.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, nadwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]