Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Jeśli szukasz kontenera na gruz, koniecznie odwiedź tę stronę.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy często stosowane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]