Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie odwiedź tę stronę.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nieomalże o 90 procent. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy usług i produktów, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową oraz bezproblemową obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można szybko wydrukować identyczne makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest trwały i precyzyjny, a w toku procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie pojawiają się zniekształcenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]