Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Dowiedz się, gdzie zamówić box na dach.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]