Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Jeśli szukasz drzwi drewnianych wewnętrznych, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy oraz opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, sosny oraz mahoniu

Drewno to organiczny materiał, który zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że staje się ono bardziej intymne i ciepłe, a prawidłowo pielęgnowany może przetrwać w bardzo dobrej kondycji nawet kilkanaście lat. Dzisiejsza technologia pozwala znakomicie dopasować cechy drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim stopniem rozszerzalności (a więc nie odkształcają się) oraz dobrą izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, wzory bez progu lub z progiem, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych wariantów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez wiele lat.

Szyby piaskowane i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Potrzebujesz założyć w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub niestandardowych rozmiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto powierzyć to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych potrzeb zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem wypukłym, ornamentowym lub bezpiecznym, co bez wątpienia podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]