CadXpert – szeroki wybór drukarek 3D najlepszych producentów

Więcej na temat drukarka 3D dystrybutor na cadxpert.pl.

Jedną z wiodących na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA i FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, SLS, SLA, PolyJet i FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D i powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym też materiały specjalistyczne, m.in.: Ultem 9085, Ultem 1010 oraz inne (elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów CadXpert oferuje także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla przedsiębiorców, specjalistów i pasjonatów

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów i przedstawicieli przeróżnych sektorów (urządzenia firmy Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje omówić z rzeczoznawcami możliwości technologiczne dowolnego aparatu z asortymentu sklepu, swój projekt bądź jest po prostu zainteresowany procedurą wydruku przestrzennego, może odwiedzić małopolski punkt. CadXpert zapewnia także kompleksową obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych sprzętów, wsparcie merytoryczne i techniczne czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalną drukarkę bądź skaner 3D. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w ramach branż, jak między innymi odlewnictwo, medycyna, motoryzacja oraz stomatologia, samodzielne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania 3D wciąż się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie oraz rozwiązania, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne koncerny. Współcześnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają również niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do drukowania 3D są nieprzerwanie rozwijane i ulepszane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i obniżenie kosztów.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]