Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Więcej szczegółów o butelkach monopolowych w hurcie.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój zdrowy, pyszny czy też autorski produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, by produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek najlepiej od lokalnego dostawcy

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo dżemy, pasztety bądź żurek, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety zazwyczaj można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. W ten sposób także otrzyma towar dużo szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do rozlewania piwa, soków lub wina. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać zakupiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami bądź słoikami w hurcie można również zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]