Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Kup balon do wina.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]