Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Sprawdź więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur na https://flobo.io.

Właściciele przedsiębiorstw bezustannie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych przedsiębiorstw

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują tylko sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm usługowych, domów wypoczynkowych oraz biur podróży

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, tym samym świetnie sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]