FRINGE

Czytasz newsy TYLKO z kategorii Inni Herosi


Hawkman na ekranie!
Utworzono: 2011-05-31 18:45:49
Kategoria: Inni Herosi

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Warner Bros zastanawia się nad filmem o skrzydlatym bohaterze. Jak się okazało, właśnie zapadła decyzja - Hawkman trafi na duży ekran! Podobno nawet wybrano już scenarzystów. Film ma być czymś w rodzaju Indiany Jonesa i Kodu da Vinci, a sam bohater ma być komiksową wersją, która pojawia się razem z Shayerą i używa archaicznej broni oraz lata dzięki skrzydłom z elementami Nth metalu. Możliwe, że właśnie ciepłe przyjęcie Hawkmana ze Smallville wpłynęło na podjęcie tej decyzji.

Źródło: DCM

Autor: Adolf
Komentarzy: 201


Bądź odważny i bezwzględny!
Utworzono: 2011-04-25 19:22:56
Aktualizowano: 2011-04-25 19:32:55
Kategoria: Inni Herosi

Dzisiaj o 19.25 (jak codziennie od poniedziałku do piątku) na Cartoon Network zostanie wyemitowany serial Batman: Odważni i Bezwzględni. Z pozoru dziecinna kreska i klimat, a w rzeczywistości prawdziwa gratka dla fanów bohaterów DC, oraz masa dojrzałych przekazów i podtekstów. Ale dlaczego o tym informujemy? bowiem w tym serialu, pojawiąją się takie postacie jak Green Arrow, Hawkman, Booster Gold, Dr. Fate, Blue Beetle, Aquaman, Black Canary, Zatanna Zatara, a nawet Superman! Także jeśli chcecie zobaczyć inne oblicze herosów Smallville, włącznie Cartoon Network w tygodniu o 19.25! A jeżeli dalej uważacie że to bajeczka dla dzieci, to posłuchajcie co mają do powiedzenia Ptaki Nocy!

 

SmallvillePlanet poleca!

Autor: Super Fan
Komentarzy: 106


Plastic is fantastic
Utworzono: 2011-03-30 22:14:09
Kategoria: Inni Herosi

Ostatnie zdjęcia Boostera i to jak jego wygląd odbiegał od komiksowego pierwowzoru wzbudziło sporą dyskusję. Szczęścia pod tym względem nie ma też Wonder Woman, o której to serial właśnie powstaje. Na tym filmiku możecie zobaczyć jak będzie ona wyglądać w ruchu, a tutaj możecie zobaczyć całą galerię prezentującą bohaterkę. Czy więc warto przenosić naszych ulubieńców na mały ekran skoro niski budżet nie jest w stanie odpowiednio ich pokazać?

Autor: Adolf
Komentarzy: 110


Dr Fate w Young Justice
Utworzono: 2011-02-19 12:54:58
Kategoria: Inni Herosi

W najnowszym odcinku serialu animowanego Young Justice możemy zobaczyć Kenta Nelsona/Dr Fate dobrze znanego wszystkim fanom Smallville z filmu telewizyjnego "Absolute Justice". Serial ten jest warty zainteresowania dla nas również dla tego, że jedną z głównych ról odgrywa w nim Superboy, którego wkrótce zobaczymy w Smallville.

 

 

 

Autor: Adolf
Komentarzy: 63


Hawkman
Utworzono: 2011-02-02 20:43:24
Kategoria: Inni Herosi

Zwykle kiedy w serialu pojawia się postać "z universum DC", to polscy fani serialu nie wiele o niej wiedzą. W najnowszym magazynie dla miłośników komiku KZ pojawił się ciekawy artykuł przedstawiający jedną z ważniejszych postaci w Smallville - Hawkmana. O tym czym różni się wersja postaci egipskiego księcia od kosmity z planety Thanagar możecie przeczytać klikając tutaj. Polecam.

Autor: Adolf
Komentarzy: 3


Kolejny następca Smallville?
Utworzono: 2010-12-04 11:16:45
Kategoria: Inni Herosi

10 sezon niedługo się skończy. A co potem? Dopiero co mówiło się o WonderWoman jako nastepcy, jednak według najnowszych pogłosek szykuje się coś jeszcze. Kogo tym razem może ponieść na mały ekran?

Autor: Adolf
Komentarzy: 123


Zatanna
Utworzono: 2010-11-24 21:36:32
Kategoria: Inni Herosi

Jeśli kojarzycie odcinki "Hex", czy niesławny "Warrior", to postać czarodziejki Zatanny z komiksów DC nie jest Wam obca. Ta znajoma Bruce'a Wayne'a pojawi się również w nadchodzącej produkcji DC Universe Online. A oto film z jej udziałem.

 

Autor: Adolf
Komentarzy: 26


Wonder Woman w TV?
Utworzono: 2010-10-03 13:29:16
Kategoria: Inni Herosi

Wonder Woman zamiast SmallvilleWielu fanów Uniwersum DC chciało by zobaczyć serial z Wonder Woman w roli głównej. Okazuje się, że jest na to bardzo duża szansa. THR twierdzi, że Warner Bros TV zajmie się stworzeniem takowej serii w produkcji Davida E.Kelley. Nadal są to niepotwierdzone oficjalnie informacje, lecz bądźmy dobrej myśli. Warto dodać, że seria o Wonder Woman miała by być zamiennikiem dla Smallville. Co sądzicie o tym pomyśle?

Źródło: KryptonSite & THR

Autor: Kubanino
Komentarzy: 88


Supergirl: The Girl of Steel
Utworzono: 2010-09-11 22:55:08
Aktualizowano: 2010-09-11 22:58:42
Kategoria: Inni Herosi

Aby trochę odetchnąć od przedsezonowej gorączki Smallville, zachęcamy do lektury tekstów, które właśnie trafiły na stronę. Ich głównym podmiotem jest Supergirl i jej rola nie tylko w życiu Supermana, ale też w komiksowym świecie DC. Za ich udostępnienie, i w nadziei na nowe prace, chciałbym serdecznie podziękować Widget'owi. Wszystkie teksty traktujące o Dziewczynie ze Stali można znaleźć klikając na poniższy link.

Komiksowy dział o Supergirl

Jak wiemy choćby ze Smallville (dzięki roli Laury Vandervoort), komiksy to nie jedyne medium, w którym zagościła Supergirl. Kuzynka Clarka Kenta pojawiała się także w serialach telewizyjnych, kreskówkach, a w 1984 roku, na fali popularności filmów z Supermanem kreowanym wówczas przez Christophera Reeve'a, powstał film "Supergirl". Aktualizacji doczekała się nasza podstrona o tej produkcji, dodane zostały także streszczenie i opis postaci występujących w filmie.

Strona o filmie "Supergirl" (1984)

Streszczenie i opis postaci z filmu "Supergirl" (1984)

 

Autor: Bartosh
Komentarzy: 94


Aquaman alternatywą dla Blue Beetle ?
Utworzono: 2010-08-05 18:26:50
Aktualizowano: 2010-08-06 17:47:35
Kategoria: Inni Herosi

Dziesiąty sezon Smallville, co podkreślono także na ostatnim konwencie komiksowym w San Diego, będzie ostnim. W przyszłym roku pożegnamy się z Clarkiem Kenetm, którego przez dekadę mogliśmy oglądać dzięki stacji WB, która przekształciła się w CW. Co będzie dalej ?

Na razie nie wiadomo oficjalnie. Aby zapewnić pustkę, stacja z pewnością będzie szukać zastępstwa. Będą zapewne pojawiać się kolejne plotki, domysły, co raz to nowe propozycje. Może jednak warto by sięgnąc do niedalekiej przyszłości, do roku 2006, kiedy powstała idea sprowadzenia Aquamana na mały erkan.

W tym momencie wiele osób może się zdziwić, że wcześniej nie słyszało o takim projekcie. Niestety nic w tym dziwnego, gdyż idea nie przetrwała zbyt długo a właściwie tylko do ukazania się odcinka pilotażowego, z którego opisem i streszczeniem można zapoznać się tutaj lub z menu po lewej w dziale Superman i DC Comics w zakładce Seriale.


Zachęcam także do dyskusji o tym projekcie na naszym forum w tym temacie.

Autor: Bartosh
Komentarzy: 60


efoteczka na dole
koniec środka