Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Pełna oferta kursu rysunku Kraków.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]