Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Jeśli interesuje Cię pełna oferta kursu Blender, skieruj się na domin-krakow.pl.

Świat grafiki bezustannie się przekształca i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się już wielkimi kosztami – można po prostu pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, jednakże proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko jest dość frustrujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które dopiero odkrywają Blender. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta wskazując detale, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, aby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza więc pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści chcący spróbować nowych form ekspresji bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]