ultra robotics, silniki elektryczne producent

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]