Ergonomiczna skrzynka teletechniczna

Chcesz kupić skrzynkę teletechniczną? Sprawdź www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – określają to akty normatywne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – szczeliny wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z solidnego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt oraz ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – np. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki możemy przyłączyć na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj rozmiary

Priorytetowym składnikiem jest także ochrona przed ingerencją osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. W tym celu służą specjalistyczne zamki. To ważne także w domu, w którym znajdują się małe dzieci. Nie można zapominać także o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dostosujemy je do naszego mieszkania.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]