youcantranslate na gorze
Inne Filmy

W dziale inne filmy o Supermanie musimy wspomnieć o fanowskich produkcjach. Przeglądając ogromne ilości danych w Internecie natkniemy się zapewne na wiele filmików, jednak najczęściej używają one wyciętych scen z innych zakończonych produkcji filmowych o tej tematyce. W dziale tym zamieszczamy filmy, które zasługują na wyróżnienie w tej kategorii.

 

1. Superman: Unplugged - zdecydowanie nr 1 w tego typu produkcjach! Poniżej zamieszczamy wszystkie 3 części tego dzieła. Jeżeli znasz angielski (choćby w podstawach, aktorzy mówią naprawdę dosadnie i powoli) lub po prostu chcesz zobaczyć tą produkcje gorąco polecamy:

 

Część 1

 

Część 2

 

Część 3

 

 

2. Hi, I'm a Marvel...and I'm a DC - seria filmików tworzonych przy użyciu dość prostych środków wizualnych, jednak świetnie dobrane głosy komiksowych postaci, brawurowe dialogii zawierające błyskotliwe riposty rozsławiły tę serię na YouTube i nie tylko.

W poniższych filmikach pojawia się Superman.


Hi, I'm a Marvel...and I'm a DC. (Mac PC Parody) #1


Hi, I'm a Marvel...and I'm a DC. (Mac PC Parody) #2

Hi, I'm a Marvel...and I'm a DC. (Mac PC Parody) #3

 

3. The Dark Knight meets Superman - wspólne przygody najbardziej rozpoznawalnych postaci DC Comics. Pierwszy filmik przedstawia wizję, jak mógłby wyglądać film "The Dark Knight", gdyby pojawił się w nim Superman. Autor drwi z najbardziej rozpoznawalnych motywów z ostatniego filmu o Batmanie. W części drugiej Batman zastępuje Supermana w roli obrońcy Metropolis. Zjawiają się także członkowie Justice League: Flash, Wonder Woman i Green Lantern. Zostaje ukazana wtórność komiksów. Filmik uświadamia także, że Batmana niezwykle trudno będzie wkomponować w pełnometrażowy film o Lidze Sprawiedliwości.


The Dark Knight meets Superman


The Dark Knight meets Superman Part 2


 

 

4. Justice League Of America Film Trailer - fanowski trailer filmu, który nadal pozostaje w sferze marzeń fanów komiksów rodem z DC Comics. Sprawne oko wychwyci takich superbohaterów jak Superman, Batman, Wonder Woman, Martian Manhunter, Flash oraz Aquaman. Kim jednak byłby heros bez arcyłotra, otrzymujemy więc Jokera i Lexa Luthora. Jakim uznaniem cieszy się ten trailer niech świadczy fakt, że został wyświetlony już grubo ponad dwa miliony razy.


 

 

By Kubanino & Bartosh

 

efoteczka na dole
koniec środka