Hatak

Tom Welling i kostium
Utworzono: 2011-05-28 09:55:35
Kategoria: Smallville

Producenci Kelly Soulders i Brian Peterson rozmawiali z HollywoodReporter.com po finale 10 sezonu i dali nam do zrozumienia dlaczego nigdy tak na prawdę Tom Welling nie pokazał się w kostiumie Supermana.

 

„Wszystkim co pragnęliśmy osiągnąć w show było pokazanie dokąd on zmierza, ponieważ to jest zupełnie inna historia, która jeszcze nigdy nie była opowiadana” powiedział Peteron dla THR. Czułem, że zrobiłem wystarczająco mimo, że rozpoczęliśmy opowiadać historię, która będzie kontynuowana w innych mediach”.

Peterson, który razem z Soulders napisał drugą część finału zaznacza, że seria zawsze była o Clarku zostającym bohaterem znanym z mitologii i to The Adventures of Superman było historią do, której zmierza, tak samo jak nadchodzący film Christophera Nolana The Man of Steel szykowany na następny rok. „[pokazanie Toma w kostiumie] nie jest dla mnie istotne i nie jest tym co próbowaliśmy zrobić”.

„Każdy z nas chciał żeby to był koniec podróży Clarka, ponieważ to jest show o Clarku Kencie” powiedział Brian. "W czasach gdy widzieliśmy go we flanelowej koszuli, kostium był ostatnią rzeczą o której myślał”.

Autor: Adolf
Komentarzy: 120

DCM wspołpraca
koniec środka