Hatak

10x20 "Prophecy" już dziś!
Utworzono: 2011-05-06 00:00:31
Kategoria: Smallville

prophecyPrzed nami juz przedostatni odcinek Smallville. Powrót Kary Kent aka Supergirl, walka z Darkseidem, być może Legion of Doom. Ponadto Lois z supermocami i pierścień Legionu. Jak ta mieszanka wypadnie? Dowiemy się już za parę godzin. Aby dobrze przygotować się na ten odcinek przypomnijmy sobie wszystkie informacje n jego temat.

Oficjalny Opis Odcinka:
JOR-EL DAJE LOIS SUPERMOCE, KARA WRACA NA EKRAN – Clark (Tom Welling) zabiera Lois (Erica Durance) do Fortecy, aby zdobyć od Jor-Ela (jako głos Terrance Stamp) błogosławieństwo dla ich małżeństwa. Jor-El podaruje parze niezwykły prezent – obdarzy Lois mocami Clarka, żeby zrozumiała jak to jest być Kal-Elem przez tylko jeden dzień. Niestety, Toyman (gościnnie Chris Gautheir) powrócił do Metropolis, zmuszając jednocześnie Lois do walki z nim zamiast Clarka. Tymczasem Oliver (Justin Hartley) szuka Łuku Oriona, który jak wierzy Queen usunie symbol Omegi z jego czaszki. Green Arrow krzyżuje swe drogi z Karą (gościnnie Laura Vandervoort), która również próbuje powstrzymać Darkseida. Mike Rohl wyreżyserował odcinek napisany przez Bryana Q.Millera i Anne Cofell Saunders.

Spoilery

Zdjęcia do odcinka

Wideo do odcinka

Po obejrzeniu odcinka zapraszamy wszystkich do dyskusji na naszym forum. Podzielcie się wrażeniami i emocjami związanymi z odcinkiem w temacie: 10x20 "Prophecy" - Dyskusja po obejrzeniu odcinka.

Autor: Zod
Komentarzy: 2

DCM wspołpraca
koniec środka