Wyjątkowe kolczyki z koralem

Zamów kolczyki z koralem na www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje bogactwo i władzę. Dawniej, korale wieszało się nad kołyskami noworodków w celu ochrony przed demonami. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do przyspieszenia gojenia ran. Według części osób, koral redukuje lęki i sprzyja życiu rodzinnemu. Jest także pomocny przy zdobywaniu zdolności dyplomatycznych. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nie są ani zbyt strojne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można wkładać na co dzień, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]