Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Szukasz kolczyków srebrnych? Skieruj się tutaj.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez kobiety elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane i w jakich sklepach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najbardziej „trendy” są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Są okraszone naturalnymi klejnotami albo zupełnie proste. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wykonano techniką oksydowania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się perfekcyjnie, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy przecierać je często miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno rysują elastyczną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.