Srebrne wisiorki

Więcej szczegółów o wisiorkach ze srebra.

Moc wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór istnieje również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]