Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami? Sprawdź www.cyrkonie.com.pl.

Wspaniałym prezentem dla eleganckiej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające niepowtarzalne właściwości wizualne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione barwy. Mogą doskonale imitować szlachetne brylanty, używane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są również kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można otrzymać następujące zabarwienia: niebieski, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

W jakich sklepach dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te szlachetne dodatki są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, a także łańcuszków. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, jak również te obficie dekorowane.