Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Szeroki asortyment sklepu jubilerskiego Kraków znajdziesz na obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można odnaleźć praktycznie wszystko, wciąż wiele przedmiotów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno platynowego łańcuszka, pierścionka czy broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, by być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy pragniemy kupić pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny lub zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego rozmiaru albo sporządzi nowy. Innym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pokaże popularne trendy we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na komunię, ślub czy urodziny.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Przerobi też obwód bransoletki, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na zawieszce czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]