Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Na www.bizutik.pl uzyskasz więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym rodzajem biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są również kapitalnym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich materiałów z reguły są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – na wesela i do szkoły

W jubilerstwie szeroko używa się motywu serca. Jest on podłożem do wytwarzania kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca bywają eterycznym uzupełnieniem licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, jedynie dyskretnie podkreślają prawdziwe piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia oblicza oraz wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na okazjonalne wyjścia, bale sylwestrowe oraz romantyczne kolacje i wspaniale komponują się one z wieczorowymi sukniami. Z kolei dzieci mogą ubrać kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – fenomenalny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serca wykonane ze złota oraz srebra. Popularne są również modele pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się nadzwyczaj wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Babci, złote gody oraz w wielu innych sytuacjach. Podarowane ukochanej kobiecie – żonie, dziewczynie czy też matce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości i szacunku.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]